Auto Handel w Trójmieście

Nasza firma posiada bogate doświadczenie zdobywane przez wiele lat działalności w branży motoryzacyjnej. Działamy na trójmiejskim rynku już od 2005 roku oferując znakomite warunki współpracy klientom indywidualnym i firmom. Samochody to dla nas nie tylko praca, ale również pasja, której poświęcamy każdą wolną chwilę by poszerzać wiedzę i umiejętności, dzięki którym realizujemy nasze usługi na bardzo wysokim poziomie.

W naszej ofercie możesz znaleźć:

  • skup samochodów używanych
  • skup aut uszkodzonych
  • skup aut spalonych i powypadkowych
  • holowanie pojazdów i pomoc drogowa
  • złomowanie pojazdów
  • pomoc w zakupie pojazdów – zakup kontrolowany

Działamy głównie w Trójmieście (Gdańsk, Sopot i Gdynia), ale chętnie podejmujemy współpracę z klientami i firmami z całego województwa pomorskiego. Jesteśmy również otwarci na klientów z całej Polski.

Skupujemy i sprzedajemy auta wszystkich marek. Chętnie odkupujemy samochody od klientów indywidualnych i firm bez względu na ich stan.

Oferujemy pomoc drogową i holowanie pojazdów lawetą – stawka do ustalenia telefonicznie.

Zajmujemy się również takimi usługami jak kasacja pojazdów, które odbieramy we własnym zakresie od zleceniodawców.

Pracujemy 24 godziny na dobę przez cały tydzień – możesz do nas zadzwonić lub skontaktować się mailowo, a z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów – firm i osób indywidualnych. Nieskromnie mówiąc – jesteśmy cenieni za profesjonalizm, uczciwość, podmiotowe podejście do każdego klienta czy za sprawny przebieg transakcji.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do omówienia szczegółów współpracy.

Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań by każdy klient był zadowolony z przebiegu współpracy i jej efektu końcowego.

Dołącz do grona zadowolonych klientów, których przybywa nam każdego dnia.

Auto Skup Trójmiasto

UWAGA! Nie prowadzimy sprzedaży części!